Angelina Jolie a Brad Pitt se prý přestali rozvádět

Velikost textu: AAA

15. 8. 2017

Herci Angelina Jolie a Brad Pitt možná zůstanou manželi. V září 2016 Angelina oznámila, že ze vztahu s Bradem odchází kvůli jeho závislostem na alkoholu a marihuaně. On ale ihned začal abstinovat a změnil svůj životní styl natolik, že její srdce pomalu získává zpět. A podle zdrojů z jejich okolí dokonce zastavili rozvodové řízení.

„Rozvod je mimo mísu. Několik měsíců nepodnikali žádné kroky, aby s ním pohnuli. A nikdo si nemyslí, že v něm budou pokračovat. On abstinuje a získal si ji zpět. Věděl, že má problém, který musí řešit. Ona nic jiného ani nechtěla,“ uvedl zdroj blízký slavnému páru v rozhovoru pro Us Weekly.

Angelina prý rozvod vyvolala jen proto, aby se Brad vzpamatoval. Ale stále ho údajně miluje. Má s ním šestnáctiletého Maddoxe, třináctiletého Paxe, dvanáctiletou Zaharu, jedenáctiletou Shiloh a devítiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.

„Všichni si myslí, že se zase vrací k sobě. Nikoho by nepřekvapilo, kdyby oznámili zrušení rozvodu a obnovení vztahu. Ona ho stále moc miluje,“ dodal zdroj.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související