Halle Berry: Se vztahy a randěním si teď dávám pauzu

Velikost textu: AAA

16. 8. 2017

Herečka Halle Berry tvrdí, že je vyčerpaná ze vztahů a seznamování s muži a tuhle část života teď uložila do mrazáku. Matka devítileté Nahly a tříletého Macea se věnuje mateřství a herectví a muže po svém boku nějaký čas postrádat nebude.

Padesátiletá kráska má dceru s modelem Gabrielem Aubrym a syna s francouzským hercem Olivierem Martinezem, který byl jejím třetím manželem.

„Užívám si to teď už nějaký čas. Jsem jen se svými dětmi a mám čas na přemýšlení a reflexi a snažím se vyřešit, jak se rozhodovat jinak, jsem prostě chvíli jen sama se sebou. Myslím, že se ale docela jasně jeví, že je to kvalitní čas. Nikdy jsem si totiž nevzala čas jen sama na sebe,“ tvrdila hollywoodská kráska magazínu People.

Poslední rozvod ji prý přitom nesmírně posílil.

„Byla to pro mě veliká lekce. Učím se, že jsem nebojácná, protože jsem se bála tolik, když jsem procházela třetím rozvodem, bála jsem se do toho jít. Ale mnohem víc jsem se bála žít nešťastná, tak jsem se strachu postavila. Učí mě to žít tak, abych vše říkala vždy nahlas, žít svou pravdu, nedovolit strachu mě utlačovat. Nebát se toho, co si budou lidé myslet o vašem rozhodování. Že musíme žít sami pro sebe a žít pro naše osobní štěstí,“ dodala Berry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související