Kate Winslet: Justin Timberlake je naprosto pohodový člověk

Velikost textu: AAA

16. 8. 2017

Britská herečka Kate Winslet si zvykla, že natáčení s „hollywoodskými hvězdami“ může být někdy peklo. Hvězdné manýry, namyšlenost a arogantní vystupování jsou běžným doprovodem filmování. Nikoli však, když se potká s Justinem Timberlakem. S ním si zahrála v novém filmu Woodyho Allena a byla ohromena tím, jak pohodový a obyčejný člověk to je.

„Je to tak úžasná osobnost. Otočila jsem se na něj a řekla mu, víš co, Justine Timberlaku? Nejlepší věcí na tom, že jsem v tomto filmu, je, že nejsi vůbec Justin Timberlake. Kdybys totiž byl Justin Timberlake, asi by to byla naprostá noční můra, ale ty nejsi Justin Timberlake ani trochu, jsi prostě nějaký chlap jménem Justin. Je naprosto nenamyšlený, má naprosto nechutnou schopnost naučit se své repliky rychle a celkově je to skvělý člověk, pokorný, vtipný, tvrdě pracující, pohodový, bez ega. Je to veliká radost, opravdu,“ přiznala Kate magazínu Entertainment Weekly.

Justinova manželka Jessica Biel si nedávno postěžovala, že její choť nemá žádné chyby.

„Doslova každý rok, co jsme manželi, se snažím najít jedinou věc, která by mě na něm štvala,“ svěřila Jessica Ellen DeGeneres.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související