Tom Daley zveřejnil na YouTube své svatební video (VIDEO)

Velikost textu: AAA

21. 8. 2017

Tom Daley a Dustin Lance Black na sebe upozorňují svým svatebním videem. V rámci upoutání mediálního zájmu se rozhodli zveřejnit na YouTube záběry ze své svatby, v nichž sladkobolně líčí, jak se milují a co pro sebe znamenají. Pro diabetiky nebezpečný pětiminutový šot je u jejich fanoušků nesmírně populární a získali díky němu tisíce srdečných blahopřání.

Britský olympijský skokan do vody a hollywoodský scenárista ověnčený Oscarem se vzali 6. května tohoto roku v anglickém Plymouthu, kde si pronajali celý zámecký hotel. Záběry ze zahrad tohoto zařízení, z obřadu i následné oslavy jsou doplněny mluveným slovem, s nímž na úvod začíná Lance.

„Když jsme se s Tomem potkali před čtyřmi roky, ihned jsem věděl, že mám problém. Věděl jsem, že jsem právě potkal sobě rovného, věděl jsem, že jsem potkal někoho, kdo mě bude inspirovat, koho můžu obdivovat, ale také někoho, kdo bude přirozeně mým nejlepším přítelem. Vůbec mě nezranilo, jak byl také neskutečně přitažlivý a charismatický a nedovolil mi, aby mi u něj cokoli prošlo,“ vypráví Black na počátku videoklipu.

Mnohem jednodušeji na první setkání vzpomněl Tom. „Během prvních několika minut konverzace s Lancem se pro mě vše změnilo. Zamiloval jsem se. Do každé jeho části. Do způsobu myšlení, do způsobu chování, a vše, co dělá, mě nutilo zamilovávat se každý den víc a víc,“ uvedl Daley.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související