Priscilla Presley: Elvis Presley pro mě byl neznámý podivín

Velikost textu: AAA

21. 8. 2017

Herečka a zpěvačka Priscilla Presley tvrdí, že si bývalého manžela Elvise Presleyho brala s čisté lásky a nebyla vůbec ovlivněna jeho slávou. Když ji totiž se slavným americkým hudebníkem jejich společná kamarádka seznamovala, Priscilla prý vůbec netušila, kdo to je. A že je tak slavný. Navíc ji zpočátku dost odrazovala fotografie z časopisu, na níž Elvis podepisoval fanynce poprsí.

Priscilla byla Elvisovou manželkou v letech 1967 až 1973. A na otázku, zda tušila, jak slavný byl, když se poznali, odpověděla: „Ne, to jsem nevěděla. Samozřejmě jsem o Elvisovi už slyšela, jedna z mých nejlepších kamarádek měla jeho fanklub, do něhož jste mohli vstoupit, ta mi ukazovala časopis, když jsem ho otevřela... Elvis tam podepisoval nějaké blonďaté ženě poprsí. Podívala jsem se na to a řekla si, že v žádném případě nebudu součástí takového fanklubu. Bylo to odporné. A pak jsem mu byla představena, ale víte, jak to bylo? Nebyl pro mě žádnou velkou filmovou hvězdou nebo tím ikonickým zpěvákem.

Presley poznala Elvise v době, kdy mu zemřela milovaná matka Gladys.

„Poznala jsem ho zřejmě v jeho nejzranitelnějším období života. Přišel o matku... tak si mi vylíval srdce,“ dodala Priscilla v rozhovoru pro australský pořad Today.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související