Katy Perry: Je hezké mít Orlanda Blooma zase ve svém životě

Velikost textu: AAA

28. 8. 2017

Zpěvačka Katy Perry přiznala, že obnovení vztahu s Orlandem Bloomem je něčím, co ji v posledních týdnech těší ze všeho nejvíc. V rozhlasovém interview americká hvězda přiznala, že je normální, když se lidé v jejím životě objevují a zase mizí, aby se opět vrátili. Nicméně budoucnost s Orlandem je i nyní nejistá, protože příští rok Katy vyjede na turné a bude velmi zaneprázdněná.

„No, víte, myslím, že lidé do vašeho života přicházejí a zase z něj odcházejí. Je hezké, když si udržíte blízko sebe lidi, které milujete. Jak člověk ale stárne, ostré hranice vztahu a lásky se rozmazávají. A víte co, jsem dost zaneprázdněná. Zrovna se chystám na turné na další rok,“ svěřila Katy rozhlasové stanici SiriusXM při hovoru o svém vztahu s britským hercem.

Bloom a Perry spolu začali randit loni v lednu. Po roce se rozešli, než se tak stalo, stihly svět oblétnout snímky z jejich společné dovolené, na níž se Orlando promenádoval nahý. Prý netušil, že ho bude někdo fotit. Nicméně na snímcích až nápadně vypínal svůj rozkrok. A nutno podotknout, že objektivy lovců senzačních fotek nemusely příliš využívat zvětšení.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související