Gal Gadot neuspěla jako Miss Universe, teď z toho dělá svou přednost a záměr

Velikost textu: AAA

30. 8. 2017

Pojmem kyselé hrozny označují psychologové snahu člověka učinit něco dobrého – co jim uteklo nebo se jim nepodařilo získat – jako životní nevýhodu. A dělají tedy výhodu z toho, že toho nedosáhli. Podobně se do toho zamotala i herečka Gal Gadot v rozhovoru pro magazín Rolling Stone. Jako osmnáctiletá vyhrála Miss Izrael, ale v soutěži Miss Universe už neuspěla a nedostala se ani do první patnáctky. Teď v interview tvrdila, že neuspěla záměrně, protože prostě nechtěla.

„Řekla jsem si, tohle dokážu. Poletíme do Evropy a budu svým vnoučatům vyprávět, že babička vyhrála Miss Izrael. Netušila jsem, že se jí skutečně stanu. Věděla jsem, že nechci vyhrát Miss Universe. Nebylo to pro mě. Bylo mi osmnáct, vypadalo to jako příliš zodpovědné,“ tvrdila Gal magazínu Rolling Stone.

Dvaatřicetiletá kráska dále prohlašovala, že si záměrně vzala špatné šaty a předstírala, že neumí anglicky, aby ji komise vyřadila. Ve stejnou dobu se ale usilovně snažila prosadit ve světě modelingu, z něhož pak zamířila rovnou do Hollywoodu. Dnes je vdaná za Yarona Versana, s nímž má pětiletou Almu a čtyřletou Mayu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související