Sharon Osbourne: Chci odejít z showbyznysu v nejlepším

Velikost textu: AAA

31. 8. 2017

Moderátorka Sharon Osbourne oznámila, že ve čtyřiašedesáti odchází na odpočinek a stahuje se z médií. Manželka rockera Ozzyho Osbourna se v showbyznysu pohybuje téměř padesát let. Britská rodačka trvale žijící v USA oznámila, že chce odejít důstojně a v nejlepším.

„Dala jsem si maximálně pět let, pak prostě nastane čas říct sbohem tomuto oboru. Myslím, že už to bude stačit, chci si uchovat nějakou důstojnost. Pracuji od svých patnácti let v showbyznysu a myslím, že to stačí. Je to dost těžké, když jste na vystoupení a jste nejstarší člověk v místnosti. Myslím, že když dosáhnete určitého věku, začne to být tak nějak trapné. Nechci být jednou z těch, které postávají na kraji v minisukni a předstírají, jak se jim to líbí. Ne, to není pro mě. Chci odejít důstojně. Budu trávit čas s rodinou, vnoučaty a svým mužem,“ svěřila Sharon deníku The Sun.

Osmašedesátiletý Ozzy nedávno prohlásil, že nikdy nepřestane koncertovat a že zřejmě na jevišti zemře. Jeho manželka ho v tom ale nepodporuje a byla by ráda, kdyby Osbourne do dvou roků odešel na odpočinek.

„Nechci, aby Ozzy zpíval Crazy Train ještě v pětasedmdesáti. Myslím, že je lepší odejít, než dosáhnete sedmdesátky, a odejít na vrcholu,“ dodala Osbourneová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související