Kate Hudson: Nejlepším rádcem je mi vlastní bratr Oliver

Velikost textu: AAA

6. 9. 2017

Herečka Goldie Hawn má s prvním manželem Billem Hudsonem dvě děti. Její syn Oliver a dcera Kate přitom můžou jít příkladem ostatním v tom, co je to sourozenecká láska a porozumění. Osmatřicetiletá Kate totiž teď prozradila, že jestli se na někoho v životě může spolehnout s jakoukoli radou, pak je to právě její o dva roky starší bratr.

„Volám Oliveru Hudsonovi, mému bratrovi, kdykoli potřebuju, aby mě rozesmál. Nejlepší rada, jakou mi kdy dal, byla: Na nikom nezáleží! Na světě je více než sedm miliard lidí, kterým je to u prdele,“ svěřila Kate v rozhovoru pro říjnové číslo americké edice magazínu Cosmopolitan.

Kate je sama matkou synům Ryderovi a Binghamovi.

„Jako svobodná matka dvou dětí musíte dost tvrdě pracovat. Doprava na místa, kde točíme, může být dost náročná, když vychováváte děti. Rodičovství se mění s tím, jak se mění děti. Nejlepší věcí pro mě bylo, když jsem vyhodila všechny příručky o rodičovství z okna. Naprosto jiný vztah máte, když jsou děti teenageři. Ryder má třináct, a jak vychovávám jeho, se dost liší od toho, jak vychovávám šestiletého Binga, protože mají oba naprosto jiné osobnosti,“ dodala Hudson.

Její matka Goldie se podruhé už nevdala. Ale přes třicet let žije na hromádce s hercem Kurtem Rusellem, s nímž má třetího potomka – syna Wyatta.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související