Dennis Rodman: Kim Čong-un je skvělý kamarád, s nímž rád zpívám karaoke

Velikost textu: AAA

13. 9. 2017

Basketbalista Dennis Rodman se na pozadí událostí v KLDR musel opět nechat slyšet, jak skvělým kamarádem je s vůdcem této země. Komunistický diktátor Kim Čong-un je podle slov amerického sportovce skvělým otcem a jeho usměvavým kamarádem, s nímž si při návštěvě Pchjongjangu vždy rád zazpívá karaoke.

„Bylo to vlastně tím, že miluje basketbal, a myslím, že je to klíč ke všemu ve světě, basketbal a hudba. Myslím, že je to úžasné spojení pro kohokoli ve světě, tak se stalo, že to musím být já. Zřejmě má rád Chicago Bulls, požádal mě, abych přijel, a já řekl ano. Je úžasné, jak jsme se stali dobrými kamarády s Ruskem najednou, když je tu Donald Trump. Během roků a roků jsme postupem času najednou získali tak skvělý vztah s Ruskem. Ale z nějakého důvodu máme velký problém se Severní Koreou. Já ale tam jedu a vidím se s ním, jak jen to jde, vlastně si s ním vyrazím pokaždé, smějeme se, zpíváme karaoke, děláme spolu spoustu skvělých věcí. Jezdíme na koních, vyrazíme si, lyžujeme, sotva mluvíme o politice a to je na tom skvělé,“ prohlásil Rodman tento týden.

A pětatřicetiletého Kima, který se chová v posledních týdnech jako blázen, bude obhajovat do morku kostí.

„Pokaždé, když ho vidím, je vždy klidný, vždy se směje, zvláště se svou rodinou… když ho vidím, jak sedí u stolu, je pro mě jako kdokoli jiný, pořád se směje, usmívá, mluví s lidmi, tak to je,“ uvedl Rodman v rozhovoru pro televizní pořad Good Morning Britain.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související