Charlie Hunnam: Doma uklízím a pomáhám, proto mi vztah klape

Velikost textu: AAA

20. 9. 2017

Herec Charlie Hunnam si myslí, že vztah s Morganou McNelis mu klape především proto, že neodmítá pomáhat při udržování domácnosti. Uklízí a pomáhá s udržováním čistoty a pořádku stejnou měrou jako jeho partnerka. Díky tomu je prý u nich doma pořád slyšet milostné cvrlikání i po více než deseti letech soužití.

„Jsem se svou přítelkyní už jedenáct let, a jak každý ví, je to dost dlouhodobý, naplno monogamní vztah, který vyžaduje práci, spoustu práce. Než jsem přijel sem na festival do Toronta, byl jsem do pěti ráno vzhůru, protože jsem se rozhodl, že uklidím úplně celý dům. Nakoupil jsem všechno potřebné do domácnosti, vypral prádlo, udělal všechny věci, které sdílíme a oba děláme po celou dobu vztahu. Myslím si, že je to pro ni moc pěkné, když přijde domů a vše je hotové. Dávám jí do ložnice čerstvé květiny, a taky do kuchyně, takže přijde domů a je šťastná,“ přiznal Hunnam v rozhovoru pro magazín People.

A vědci dávají Charliemu zapravdu. Muži, kteří se starají o domácnost rovnou měrou jako jejich partnerky, mají nejvíce sexu.

„Myslíme si, že lidé, kteří mají hodně energie, pracují dlouho v práci, stráví více času domácími pracemi, mají také více energie na sex. Není to tak, že byste se mohli vrátit domů a začít uklízet jako šílení a tím se zlepšil váš sexuální život,“ vysvětluje profesorka Constance T. Gager z New Jersey.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související