Scarlett Johansson je podruhé rozvedenou paní

Velikost textu: AAA

21. 9. 2017

Herečka Scarlett Johansson před půl rokem podala žádost o rozvod se svým druhým manželem Romainem Dauriakem. Dvaatřicetiletá hollywoodská kráska s ním má dceru Rose, kvůli níž se vyjednávání o ukončení manželství protáhla. V září ale americký soud uznal, že se na podmínkách péče o dítě a majetkovém vyrovnání dohodli a učinil z nich obou rozvedené osoby. Scarlett to zažila podruhé, jejím prvním chotěm byl herec Ryan Reynolds.

Dauriac požádal Johanssonovou o ruku v září 2013 a následující podzim se vzali. Jen pár týdnů předtím Scarlett povila své zatím jediné dítě dceru Rose.

Oba manželé se dohodli na tom, že rozvod bude neveřejný a rozsudek i jeho podmínky musejí zůstat po celou dobu zapečetěny. Vrchní soud z Manhattanu jejich manželství ukončil v úterý 12. září.

„Zůstáváme blízkými přáteli a společně budeme rodiči, kteří sdílejí závazek vychovat naši dceru v milujícím a soucitném prostředí,“ uvedli po rozvodu Scarlett a Romain v jednotném prohlášení tisku.

Sama Scarlett se už v březnu zavázala, že nikdy nebude detaily rozvodu s kýmkoli probírat.

„Jako oddaná matka a člověk milující soukromí a s naprostým vědomím, že jednou má dcera bude dost stará na to, aby si o sobě přečetla zprávy, bych pouze ráda pronesla, že nikdy v životě nebudu komentovat ukončení mého manželství. Kvůli úctě k mým rodičovským touhám a z úcty ke všem pracujícím matkám velmi mile žádám ostatní zaujaté strany a média, aby tak učinily také. Děkuji,“ prohlásila hollywoodská hvězda před půl rokem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související