Victoria Beckham: Ve Spice Girls jsme byly zmalované jako transvestiti

Velikost textu: AAA

21. 9. 2017

Victoria Beckham se odmítla účastnit comebacku skupiny Spice Girls a ostatním členkám zatrhla i koncert k dvacátému výročí vydání prvního alba. Vůči své hudební minulosti v této dívčí formaci je stále kritičtější a teď se vyjádřila ke stylu, kterým se v devadesátých letech ona a kolegyně prezentovaly. Manažeři je nutili do bizarních kostýmů a extrémně silného líčení. Třiačtyřicetiletá britská návrhářka tvrdí, že při pohledu na staré fotky vidí pět zmalovaných transvestitů.

Nejhorší to prý bylo v roce 1998, kdy s Geri Horner (tehdy ještě Halliwell), Emmou Bunton, Melanií Chisholm a Melanií Brown přijely na předávání cen American Music Awards.

„Když jsem byla těhotná s Brooklynem, točily jsme video jménem Goodbye, měla jsem opravdu velmi krátké vlasy, to jsem měla docela hezký přirozený make-up, ale pak tu je jedna akce, kdy jsem byla nejodpornější, jely jsme na American Music Awards a vypadaly jako muži v převlecích. Měly jsme na sobě tolik make-upu, bylo to neuvěřitelné, podívám se zpět na ty obrázky a říkám si, jejda. Uvedly jsme vrstvení make-upu na úplně novou úroveň,“ přiznala Victoria v rozhovoru pro obchodní dům Selfridges.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související