Halle Berry ukázala světu svého nového přítele

Velikost textu: AAA

27. 9. 2017

Ještě na počátku srpna tvrdila Halle Berry, že si dává s randěním pauzu. Prý má konečně čas sama na sebe a považuje to za období velmi kvalitní. Užila si ho ale jen krátce, protože tento týden na Instagramu zveřejnila fotku s novou láskou. Na snímku ji objímá producent Alex Da Kid a ona obrázek opatřila titulkem: „Moje rovnováha.“

Ve stejnou chvíli získala Berry na této sociální síti dva miliony sledujících a oslavila to černobílým snímkem, na němž se objevuje na toaletní míse s kalhotkami u kotníků a sklenkou vína na zemi. Hraje přitom překvapenou a k fotce připsala: „Když vás překvapí dva miliony fanoušků. Miluji vás všechny!“

Tento snímek provázejí nejrůznější reakce sledujících. Dělí se tématiky zhruba na poloviny, jedna je nadšená, druhá zděšená.

„Užívám si to teď už nějaký čas. Jsem jen se svými dětmi a mám čas na přemýšlení a reflexi a snažím se vyřešit, jak se rozhodovat jinak, jsem prostě chvíli jen sama se sebou. Myslím, že se ale docela jasně jeví, že je to kvalitní čas. Nikdy jsem si totiž nevzala čas jen sama na sebe,“ tvrdila Halle v srpnu v interview pro magazín People, jemuž také svěřila, že třetí rozvod byl pro ni náročný i posilující zároveň.

„Byla to pro mě veliká lekce. Učím se, že jsem nebojácná, protože jsem se bála tolik, když jsem procházela třetím rozvodem, bála jsem se do toho jít. Ale mnohem víc jsem se bála žít nešťastná, tak jsem se strachu postavila. Učí mě to žít tak, abych vše říkala vždy nahlas, žít svou pravdu, nedovolit strachu mě utlačovat. Nebát se toho, co si budou lidé myslet o vašem rozhodování. Že musíme žít sami pro sebe a žít pro naše osobní štěstí,“ dodala Berry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související