Adoptivní syn Woodyho Allena obvinil Miu Farrow z vymývání mozku

Velikost textu: AAA

2. 10. 2017

Herečka Mia Farrow nikdy nepřejde skutečnost, že její bývalý partner Woody Allen se oženil s její adoptivní dcerou Soon-Yi Previn. Slavného režiséra Mia nařkla také z pohlavního zneužívání jejich dcery Dylan. Woody všechna nařčení odmítá a teď se ho zastal také adoptivní syn Moses, kterému prý matka Mia vymývala mozek a nutila ho přijmout její verzi celého příběhu.

Moses Farrow tvrdí, že matka Mia jeho osobně i sourozence psychicky a fyzicky týrala. Dceru Dylan prý nutila otce obviňovat z pohlavního zneužívání.

Dylan v roce 2014 obvinila svého otce Woodyho, že ji jako dítě pohlavně zneužíval. Už v roce 1992 to tvrdila Farrow po rozchodu s Allenem, když bojovala o svěření společných dětí do své výlučné péče.

Allena se loni v květnu zastal biologický syn Ronan (jehož má s Miou) a teď nově také Moses. „Když už nežiju ve strachu z odmítnutí, svobodně s vámi můžu sdílet, jak mě nutila přijmout její verzi příběhu a vymývala mi mozek,“ uvedl Moses.

„Moses odstřihl celou svou rodinu včetně bývalé manželky, kterou opustil, když byla těhotná. Je srdceryvné a omračující, že se uchýlil k tomuto, zřejmě aby se zalíbil Woodymu. Chybí nám a moc ho milujeme,“ reagovala na obvinění Mia Farrow v prohlášení pro deník The Times.

Už v roce 2014 Moses v rozhovoru pro magazín People prohlásil: „Samozřejmě Woody nezneužíval mou sestru. Milovala ho a těšila se na to, kdy ji navštíví. Nikdy se ho nebála, dokud naše matka neuspěla a nevytvořila atmosféru strachu a nenávisti vůči němu.“

„Moje matka mě nikdy nenaváděla. Nikdy mi nenutila lživé vzpomínky. Jsou prostě moje. Pamatuji si je. Byla zděšená, když jsem jí je vyprávěla. Když jsem za ní s tím poprvé přišla, doufala, že jsem si to vymyslela,“ prohlásila Dylan před třemi roky.

Mia adoptovala Soon-Yi se svým prvním manželem Andrém Previnem. Woody Allen coby její pozdější partner začal se Soon-Yi tajně pohlavně žít (dokazují to soukromé pornografické snímky z fotoaparátu Polaroid) už v době, kdy byla ještě náctiletou dívkou. Miu následně oba opustili a v roce 1997 se vzali. Allen během vztahu s Farrow adoptoval její dva adoptivní potomky – Dylan a Mosese. Mají spolu biologického syna Ronana.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související