Kim Cattrall: Sarah Jessica Parker by mohla být slušnější a nešířit fámy

Velikost textu: AAA

5. 10. 2017

Herečka Kim Cattrall ostře vystoupila proti všem nařčením, že je diva a má nemožné požadavky, kvůli nimž krachlo natáčení filmu Sex ve městě 3. Liverpoolská rodačka, která vyrostla v Kanadě, totiž jednoduše nechce znova hrát Samanthu Jones. Nemá žádné speciální požadavky ani se nechová jako diva. Jednoduše se rozhodla, že už nebude postavu znova hrát. A Sarah Jessiku Parker teď vyzvala, aby se chovala slušněji a nešířila fámy.

Dvaapadesátiletá Sarah Jessica si před několika dny v New Yorku postěžovala, že plány natáčení filmu Sex ve městě 3 byly definitivně pohřbeny.

„A dnes, teď zrovna v této chvíli je to docela neobvyklé, že člověk dostává takovou negativní tiskovou odezvu o něčem, co jsem říkala už téměř rok ne, že nebudu točit, ale najednou mám extrémní požadavky a jsem diva. A to je opravdu chvíle, kdy žádám lidi ze Sexu ve městě a jmenovitě Sarah Jessiku Parkerovou, že si myslím, že by mohla být mnohem slušnější. Opravdu si myslím, že by měla být přívětivější,“ prohlásila Kim v pořadu Life Stories televize ITV.

Sarah Jessica si přitom stěžovala na to, že se točit nebude, těmito slovy: „Je po všem… nebudeme to točit. Jsem zklamaná. Měli jsme nádherný, vtipný, srdceryvný, zábavný, velmi realistický scénář a příběh. Není to jen zklamáním proto, že nemůžeme vyprávět ten příběh a zažít to, ale mnohem víc kvůli fanouškům, kteří byli tak hlasití ve svých prosbách o další film.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související