Miley Cyrus si svého Liama Hemswortha hlídá na každém kroku

Velikost textu: AAA

6. 10. 2017

Zpěvačka Miley Cyrus svému snoubenci Liamu Hemsworthovi nevěří. A tak když natáčí film s nějakou krásnou ženou, má na placu vždy své vlastní špiony, kteří ji informují, jestli se australský hezoun příliš nespustil.

„Mám pořád své malé špiony. Takže tam nemusím být vždy osobně,“ odpověděla Miley na otázku Howarda Sterna, jak snáší to, že její milý točí často s velmi pohlednými herečkami.

Ona sama se do Hemswortha zamilovala při natáčení filmu Poslední píseň v roce 2009. Randili pak spolu do roku 2013, kdy zrušili své zasnoubení. Loni se k sobě ale vrátili a zásnuby obnovili.

„Nevěděla jsem tehdy, že se k sobě zase vrátíme. Jsem tak šílená, neměla jsem vůbec tušení. Ale měla jsem něco v srdci, nikdy jsem tam necítila, že je definitivní konec. A zůstalo nám skvělé přátelství, které jsme udržovali tajně. Lidem prospívá, když můžou dospívat každý zvlášť. Jinak když jste s někým od šestnácti do čtyřiadvaceti let, tak se stanete stejnými osobnostmi. My jsme se stali individualitami. Doufám, že jinak vše zůstalo stejné. Mám pocit, že se nic nezměnilo, jen jsme dozráli,“ dodala Cyrus.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související