Penélope Cruz zuří, když se jí ptají na stárnutí

Velikost textu: AAA

9. 10. 2017

Pokud chce někdo vytočit herečku Penélope Cruz, pak se jí stačí zeptat na to, jestli se bojí stárnutí. Poprvé prý dostala tuhle otázku ve dvaadvaceti a vytočila ji k nepříčetnosti. Dodnes jí zvedá mandle, ale raději volí cestu ignorace a neodpovídá na ni jediným slovem.

„Novináři se mě ptají asi od mých dvaadvaceti, bojíte se stárnutí? To je tak pomatená otázka pro dvaadvacetiletou dívku nebo v tomto případě pro dvaačtyřicetiletou. Snažím se potírat tohle šílenství tím, že odmítám odpovídat na takové otázky. Když dojde na hovor o stárnutí u herečky, říkám si, co to do prdele je? Nebudu věnovat ani dvě minuty poctě vaší otázky. Nezaslouží si to,“ svěřila hvězda filmu Volver v rozhovoru pro magazín Interview.

Manželka Javiera Bardema, s nímž má dvě děti, se utvrdila v tom, že podobné otázky jsou naprosto nesmyslné, když se stala matkou.

„Něco se změnilo, když jsem porodila dceru. Začala jsem si říkat, no tak, je rok 2017. Proč musejí ženy pořád mluvit o tomhle? Je to šílené. A v tomto názoru jsem se utvrdila od chvíle, co mám sama děti,“ dodala Cruz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související