Aaron Carter v léčebně přibral čtrnáct kilo za tři týdny

Velikost textu: AAA

10. 10. 2017

Zpěvák Aaron Carter se před třemi týdny dobrovolně přihlásil do léčebny pro osoby se závislostmi a navazujícími psychiatrickými onemocněními. Na počátku října jeho ošetřující lékař uznal, že je čas na ambulantní doléčování a devětadvacetiletého hudebníka propustil domů. Přátelé a příbuzní byli v šoku z jeho návratu především kvůli výrazné změně vizáže. Aaron totiž za tři týdny přibral čtrnáct kilo.

Do léčebny odcházel jako kostra obalená kůží, takže nárůst tělesné hmotnosti přivítali lékaři i jeho blízcí.

„Z dvaapadesáti kilogramů jsem se dostal na šestašedesát za pár týdnů. Vlevo mám dvaapadesát, vpravo šestašedesát. Nadále se zaměřuju na sebe a své zdraví. Omlouvám se, nemohl jsem se dočkat roku 2018, abych se vám mohl ukázat. Jsem na sebe hrdý a bez stresu. Chyběli jste mi všichni moc. Potřeboval jsem nějaký čas na léčení a tohle je přímý výsledek,“ napsal Carter na Twitteru.

Podle zdrojů z jeho okolí bylo propuštění z léčebny ve srovnání s původním plánem poněkud časnější. Aaron má ale nějaké právní potíže, které musí řešit mimo sanatorium. Nicméně i po propuštění bude nadále podstupovat léčebný program a veřejnému životu by se měl vyhýbat do konce tohoto roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související