Dcera Jackieho Chana přiznala, že je lesbička

Velikost textu: AAA

12. 10. 2017

Etta Ng se na sociálních sítích vyznala, že miluje třicetiletou Andi Autumn. Dcera hollywoodského mistra bojových umění Jackieho Chana tím potvrdila, že má lesbické sexuální cítění. Se slavným otcem se přitom sedmnáctiletá Etta nestýká.

Ettu velmi mile překvapila reakce lidí na Instagramu, protože vyrůstala v prostředí silně homofobním a netolerantním.

„Jsem ohromena mírou podpory a lásky, která ke mně plyne. Nemám slov, jak mí fanouškové mně a mé přítelkyni Andi Autumnové projevují tolik pozitivity. Lidé na celém světě nás podporují, zatímco hongkongská média se nám vysmívají. Vyrostla jsem v prostředí negativity a omezeného vnímání, ale jsem ve stavu, v němž jsem si uvědomila, že můžu své zkušenosti využívat k tomu, abych vyjevovala své pravdy a pomáhala tím druhým. Naštěstí jsem už vyrostla z období, kdy jsem byla bezmocná a nejistá v tom, co mi svět nabízí. Děkuji vám velice za příval lásky a přijetí,“ napsala v reakci Etta.

Její matkou je bývalá Miss Asie Elain Ng Yi-Lei, s níž měl Jackie Chan poměr v devadesátých letech. V roce 2015 Etta prohlásila, že slavného bojovníka nepovažuje za svého otce.

„Není to můj táta. Nic k němu necítím. Je mým biologickým otcem, ale není v mém životě. Nikdy v mém životě neexistoval. Nikdy bych ho nepovažovala za otce. Neřekla bych, že je to můj táta. Řekla bych, ach, Jackie Chan, ten herec,“ prohlásila před dvěma roky Etta.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související