Justin Bieber se chce přes Adama Sandlera dostat do Hollywoodu

Velikost textu: AAA

12. 10. 2017

Zpěvák Justin Bieber se chce přes Adama Sandlera dostat do Hollywoodu a začít se věnovat herectví, filmové produkci i režii. Třiadvacetiletý Kanaďan už měl s jednapadesátiletým Adamem a jeho o dva roky starším kolegou Davidem Spadem několik schůzek, aby pochopil fungování filmového světa a dokázal do něj proniknout.

„Justin Bieber požádala Adama Sandlera a Davida Spada, aby s ním zašli na večeři a vyzradili mu své vědění o tom, jak proniknout do filmového oboru. Užili si báječný večer! Justin se ptal na spousty věcí o světě filmů. Snaží se vzdělat v tomto oboru a naučit o něm víc. Chce se dostat k herectví, režii a produkci,“ prozradil zdroj blízký Bieberovi magazínu Us Weekly.

Justin přitom obětuje kvůli nové vášni i přízeň fanoušků. Letos v létě zrušil čtrnáct koncertů svého světového turné.

„Kvůli nepředvídaným okolnostem Justin Bieber zruší zbývající koncerty světového turné Purpose. Justin miluje své fanoušky a nenávidí, když je zklame. Děkuje fanouškům za ohromující zkušenost z turné Purpose v posledních osmnácti měsících. Je vděčný a poctěný, že mohl tuto zkušenost sdílet se svým týmem během 150 koncertů v šesti kontinentech světa. Nicméně po pečlivém zvážení se rozhodl, že už nebude dále vystupovat. Lístky budou vráceny všem v plné ceně,“ oznámil zpěvákův mluvčí 24. července.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související