Kanye West drží dietu. Podle jeho manželky Kim Kardashian je moc tlustý

Velikost textu: AAA

16. 10. 2017

Rapper Kanye West asi zapomněl, že třetího potomka nenosí v břiše on – mimochodem ani jeho manželka Kim – ale náhradní matka. Jako by měl těhotenské chutě, cpal se poslední měsíce tak, že se obalil notnými zásobami tuku. Imagí posedlá manželka mu tak nařídila, aby začal cvičit a držel přísnou dietu.

„Kanye měl velmi náročný rok a moc rád se uklidňuje tučným jídlem jako hamburgery a sýrem, smaženým kuřetem, cheeseburgerem a hranolky. Když zrušil turné a je pořád ve studiu a pracuje tam, tak není moc v pohybu. Ale Kim chce, aby byl v kondici, než se narodí jejich třetí dítě v lednu příštího roku,“ přiznala kamarádka Kardashian v rozhovoru pro deník The Sun.

Třetí dítě odnosí slavnému páru náhradní matka. Prvorozená North a druhorozený Saint se tak můžou od ledna příštího roku těšit sestřičkou. Ta přitom rodinu vyjde na pětačtyřicet tisíc dolarů – asi 985 tisíc korun. Peníze dostávají náhradní matky – v USA legální a běžná služba – v deseti výplatách. Po porodu získají navíc odměnu ve výši pěti tisíc dolarů za vícenásobné těhotenství (dvojčata) a čtyři tisíce dolarů za poškození reprodukčních orgánů během rizikového porodu. Těhotná žena nesmí kouřit, pít alkohol a brát drogy, nesmí používat saunu, mít kočku a čistit její záchod, barvit si vlasy, pít víc než jednu kávu denně a konzumovat syrové ryby. Omezována je také v sexuálním životě po početí a před porodem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související