Katy Perry: Jsem nezadaná

Velikost textu: AAA

17. 10. 2017

Zpěvačka Katy Perry se sice objevuje poslední týdny opět po boku herce Orlanda Blooma, oficiálně to ale nevnímá jako vztah. Vyjádřila to teď jasně při hovoru o svém natřískaném pracovním diáři. Prohlásila, že zvládá všechno skloubit a vše stíhá také kvůli tomu, že je nezadaná.

„Uvnitř jsem o něco mladší! Jsem také o něco starší… a nezadaná! Víte, když jste svobodná, máte spoustu času na sebe a spoustu energie, takže se snažím hledat jemnou rovnováhu,“ svěřila Katy magazínu Entertainment Tonight.

V srpnu tohoto roku přitom ještě Katy tvrdila, že je hezké, že má Orlanda opět ve svém životě. Rozešli se na konci února po několika měsících vášnivého randění a v červenci se opět začali miliskovat i na veřejnosti.

„No, víte, myslím, že lidé do vašeho života přicházejí a zase z něj odcházejí. Je hezké, když si udržíte blízko sebe lidi, které milujete. Jak člověk ale stárne, ostré hranice vztahu a lásky se rozmazávají. A víte co, jsem dost zaneprázdněná. Zrovna se chystám na turné na další rok,“ svěřila Katy rozhlasové stanici SiriusXM při hovoru o svém vztahu s britským hercem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související