Melanie Griffith je epileptička

Velikost textu: AAA

23. 10. 2017

Herečka Melanie Griffith trpí epilepsií. Závažné onemocnění u ní neurologové potvrdili před šesti roky. Poslední čtyři roky už ale neměla díky léčbě záchvat. Šedesátiletou matku Dakoty Johnson přitom diagnostikovali francouzští odborníci a ona se teď zlobí, proč jejich američtí kolegové nemoc neodhalili dávno.

Melanie v roce 2011 během filmového festivalu v Cannes vyjela na jachtě po Středozemním moři a dostala dva silné záchvaty. Po převozu do nemocnice v Cannes lékaři konstatovali, že trpí epilepsií.

„Měla jsem obrovský záchvat a odvezli mě do nemocnice v Cannes, odkud mě pak odvezli zpět na loď. A poté jsem měla další záchvat a šla rovnou do nemocnice. Udělali mi EEG mozku a začalo to vypadat vážně. Když jsem přijela domů, diagnostikovali mi epilepsii, ale nikdo mi o tom tady neřekl dvacet let, nikdo tomu nevěnoval pozornost,“ prohlásila teď Griffith na setkání v Beverly Hills.

Melanie také trochu zúčtovala s bývalým manželem Antoniem Banderasem. V manželství s ním – žila osmnáct let – prý trpěla velkým stresem. Když se rozvedla v červnu 2014, záchvaty zmizely.

„Rozvedla jsem se, což mělo na mě velmi léčivý vliv,“ dodala Griffith.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související