Kim Cattrall: Nikdy jsem nebyla kamarádka hereček ze Sexu ve městě

Velikost textu: AAA

26. 10. 2017

Herečka Kim Cattrall se narodila v Liverpoolu a vyrostla v Kanadě. Slavnou se ale stala v USA, především rolí Samanthy Jonesové v seriálu Sex ve městě. Kamarádku hlavní hrdinky Carrie Bradshaw hrála dokonale. Protože s její představitelkou Sarah Jessikou Parkerov nikdy kamarádky nebyly. A nerozuměla si ani s ostatními rodilými Američankami Cynthií Nixovon či Kristin Davis.

Jednašedesátiletá Kim se teď prý neprávem stala viníkem toho, že nevznikne třetí filmový příběh Sexu ve městě. Zaútočila kvůli tomu na ni Sarah Jessica a ona šla do protiofensivy. Teď navíc prohlásila, že s ní ani ostatními kolegyněmi nikdy kamarádka nebyla.

„Nikdy jsme nebyly přítelkyně. Byly jsme kolegyně a jistým způsobem je to velmi zdravý typ vztahu,“ svěřila Kim v rozhovoru s Piersem Morganem.

Cattrall také zavzpomínala na natáčení s Donaldem Trumpem, který se v Sexu ve městě objevil dávno předtím, než vůbec uvažoval o kandidatuře na prezidenta USA.

„Nedovolil nikomu, aby se dotýkal jeho vlasů. A také si sám dělal make-up, který byl záměrně oranžový… nebylo to nijak zdůrazněno. Natáčeli jsme v hotelu Plaza a on ho vlastnil, takže součástí smlouvy bylo, že tam můžeme točit, pokud se v tom sám objeví. Neočekávalo se, že bude mluvit, protože když jste kompars, dostáváte určité peníze, ale když mluvíte, dostáváte mnohem víc, samozřejmě on ale promluvil,“ dodala Cattrall.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související