Robbie Williams: Před zrušením koncertů mě odvezli na JIP

Velikost textu: AAA

26. 10. 2017

Zpěvák Robbie Williams v září nečekaně odložil část evropského turné, kterou měl odzpívat v Rusku. Britská hvězda teď prozradila, že důvodem byly velmi znepokojující výsledky lékařských vyšetření. Třiačtyřicetiletého hudebníka dokonce přijali na jednotku intenzivní péče.

„Takže, jak se mám, je to opravdu dobré. Zotavuji se z onemocnění posledních pět týdnů. Bohužel ta choroba mě přepadla na konci mého turné, turné, které jinak klapalo tak dobře. Diváci byli neskuteční, to bylo v pohodě, skupina byla úžasná. Byl jsem voják a potřeboval dobojovat tohle turné a chtěl jsem odjet do Moskvy a potřeboval jsem jet také do Petrohradu. Ale pak jsem dostal výsledky lékařských vyšetření. Bylo to velmi znepokojující a skončil jsem na JIP, takže jsem nemohl jet. Nezrušil jsem turné kvůli zdraví od roku 1998, takže víte, když to nejsem schopen dotáhnout do konce, tak se děje opravdu něco, že kvůli tomu nemůžu. Rusko, miluju tě, nemůžu se dočkat, až přijedu a budu s tebou pařit… Dostal jsem od vás všechny ty hezké vzkazy a modlitby a přání a moc to pro mě znamená. Hlavně to znamenalo hodně před těmi pěti týdny,“ svěřil Robbie na svém profilu na YouTube.

Z onemocnění, jehož podstatu zpěvák nespecifikoval, se ale už zotavil.

„Teď se stravuji vegansky, cvičím denně pilates, dělám jógu a v neděli jsem si dopřál velký burger, takže ještě nejsem naplno v kondici, pořád musím hřešit masem. Ale pečuju o sebe… Nemůžu se dočkat, až zase začnu pracovat. Necítím se ještě na sto procent, ale jsem téměř zdravý a vím, že mi bude líp, než mi kdy bylo,“ dodal zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související