Sam Smith konečně našel toho pravého

Velikost textu: AAA

29. 10. 2017

Sam Smith prý konečně našel pravou lásku. Žádný z předchozích mužů, které mohl označit sotva známostí, nebyl schopen zvládnout to, že je jedním z nejslavnějších zpěváků dneška. Ale americký herec Brandon Flynn dobře chápe, co to sláva znamená a jak člověku ovlivňuje soukromý život.

„Jsem pro jednou opravdu šťastný. Fotky nás dvou sice můžou věci uspěchat, ale vše, co vím, je, že jsem šťastný a snažím se to vidět tak, jak to opravdu běží,“ svěřil Sam ke svému vztahu s Flynnem během interview pro The Sun.

Předchozí partneři prý o jeho slávu neměli zájem a to stálo v cestě vztahu.

„Má práce se stavěla do cesty mým vztahům v minulosti, protože je těžké mě chápat, lidé navíc nechtěli být součástí toho všeho, co se mi v životě děje,“ tvrdí Smith.

Zpěvák také opět přiznal, že má od dětství problém se svým tělem, že se učí ho mít rád. Nedávno výrazně změnil tělesnou hmotnost, když začal žít zdravě – jíst vyváženě a sportovat.

„Snažím se opravdu dostat do stavu, kdy budu schopen sundat své triko před lidmi a skočit do oceánu a tyto věci, protože jsem měl se svým tělem problémy od dětství. Začínám své tělo mít rád, učím se mít rád své strie,“ dodal Smith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související