Selena Gomez byla v létě na transplantaci ledviny a poté se rozešla s rapperem Weekndem

Velikost textu: AAA

1. 11. 2017

Zpěvačka Selena Gomez má za sebou náročný rok. V létě jí selhaly obě ledviny a musela na transplantaci darovaného orgánu. Naštěstí jí mohla svou ledvinu předat její kamarádka Francia Raisová. Jenže po operaci se ledvina obrátila a Selena musela na stůl chirurgů znova. Kvůli těmto zážitkům poněkud přehodnotila svůj životní styl a najednou přestala rozumět snahám přítele rappera Weeknda, který na první místo stavěl kariéru. Selena chtěla trávit více času ve dvou. A tak se rozešli.

Selena s rapperem randila deset měsíců a rozdýchat to nemohl dlouho Justin Bieber. Snažil se kolegu zesměšnit a jeho hudbu označil za brak. Kanadský hudebník ale už zuřit nemusí, Gomez se s ním zase začala kamarádit a byli několikrát viděni na veřejnosti bok po boku. Zatímco The Weeknd už se k Seleně nepřibližuje.

„Je po vztahu. Nemělo to šanci na trvání. Během transplantace se Selena opírala především o pomoc přátel místo o Weeknda. On prostě nebyl přítomen, nedokázal všechno vyřešit, aby mohl s ní být naplno. Podporoval ji a byl milý, ale ona to procházela s přáteli,“ uvedla kamarádka Gomez v rozhovoru pro Entertainment Tonight.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související