Adele kvůli pletí zahrádky odmítla milion liber od miliardářů z Blízkého východu

Velikost textu: AAA

2. 11. 2017

Zpěvačka Adele je skutečně formát. Jedna z nejbohatších hudebních hvězd dneška odmítá nabídky miliardářů skutečně se suchým anglickým humorem. Když jí totiž skupina arabských miliardářů nabídla milion liber za krátké vystoupení na jejich setkání, odmítla to se slovy, že musí trhat plevel na zahrádce.

Na devětadvacetiletou Britku to prozradil australský kolega Guy Sebastian. „Byl jsem s Adeliným agentem a nabídli jí dvě vystoupení za milion liber. Její agent říká, uf, tohle ona dělat nebude. Tento týden má moc práce na zahradě. Adele v těchto dnech pořád pleje,“ svěřil zpěvák deníku The Star.

Adele letos v červenci oznámila, že po skončení světového turné odchází na několik let z showbyznysu a bude se věnovat rodině a zahrádce.

Adele si za uplynulý rok vydělala 16,5 milionu liber, což představuje 474 milionů korun. To tedy v přepočtu znamená 1,3 milionu korun každých čtyřiadvacet hodin. A to především z prodeje svého veleúspěšného alba 25, kterého se po celém světě prodalo na dvacet milionů kopií.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související