Adam Levine: Zamilovanost Gwen Stefani je nechutná

Velikost textu: AAA

3. 11. 2017

Zpěvák Adam Levine je prý ve vztahu s manželkou Behati Prinslo šťastný. Frontman skupiny Maroon 5 ale nemá rád veřejné projevování intenzity citů dvou milenců. A tak těžce nese, když se potká s Gwen Stefani a jejím partnerem Blakem Sheltonem. Jejich zamilovanost je pro něho doslova nechutná.

„Jsou tak zamilovaní, až je to nechutné. Je to vtipné. Potkali jeden druhého ve velmi zajímavém okamžiku svých životů. Je to opravdu nádherné. Protože to vše sleduje veřejnost, spousta lidí chce slyšet jejich vlastní hloupé názory na to, ale na to jsem tu já. Vidím to každý den. Mám docela výjimečný pohled na celou věc a je to opravdová láska, lidi,“ svěřil Levine v pořadu Howarda Sterna.

Adam se zrovna těší na příchod druhého potomka. Jeho manželka Behati rodila poprvé před třinácti měsíci a už je opět těhotná. Prvorozená dcera dostala jméno Dusty Rose.

„Když jsem se svou manželkou, projevujeme si velmi city a jsme trapní, ale oni (Gwen a Blake) jsou úplně jiná úroveň… na poblití. Jsou tak zamilovaní. Je to opravdu krásné,“ dodal Levine.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související