Odhaleno! Miley Cyrus a Liam Hemsworth nosí stejné snubní prsteny

Velikost textu: AAA

7. 11. 2017

Herečka a zpěvačka Miley Cyrus se možná už vdala za kolegu Liama Hemswortha. Nasvědčuje tomu fakt, že se slavná dvojice na veřejnosti objevuje se stejnými prsteny na levém prsteníčku. Snubní kroužky poseté diamanty nosí poslední týden. Svatbu přitom dvojice plánovala už letos na jaře v Austrálii.

Sedmadvacetiletý Liam se teď prstenem náležitě chlubí. Byl to přitom on, kdo tak úzkostně tají okolnosti svého vztahu s Miley. Svatbu prý přitom plánovali od jara letošního roku.

Hemsworth požádal Miley o ruku v roce 2012, jenže poté následoval rozchod. Když se před dvěma roky k sobě vrátili, začali rovnou mluvit o svatbě.

Letos v březnu přitom Cyrus pozlobila fanoušky, když na sociálních sítích zveřejnila svou fotku v bílých šatech po boku otce Billyho Raye. Ihned se spekulovalo o tom, že se vdala. Její sestra Noah to dementovala slovy: „Není vdaná. Prostě se tím jen bavila nebo něco v tom smyslu.“

Podle deníku The Sun nejsou prsteny, které Miley a Liam nosí, snubními, ale jsou to prsteny věrnosti, které si vyměnili během rituálního obřadu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související