Julianne Moore by si nepřála za prezidenta George Clooneyho

Velikost textu: AAA

14. 11. 2017

Herečka Julianne Moore si nemyslí, že by se její kolega George Clooney měl ucházet o úřad prezidenta Spojených států. Šestapadesátiletý herec přitom tuto možnost nevyloučil, naznačil, že by po vzoru Ronalda Reagana mohl být další hollywoodskou hvězdou, která by se stala hlavou USA. Ačkoli George by kandidoval za demokraty. Podle Moore by ale měl být prezidentem někdo, kdo má zkušenosti s politikou a byl ve vládě, nikoli herec se zkušenostmi pouze u filmu a televize.

„Upřímně, asi bych to neunesla, spojování lídrů s osobami ze zábavního průmyslu,“ odpověděla Julianne na otázku, zda si myslí, že by se Clooney měl ucházet o úřad prezidenta.

„Člověk chce prezidenta, který má zkušenosti s vládou. Nechcete osobu z reality show. Já ani nechci vtipkovat na téma prezidentů USA z řad herců,“ dodala Moore, hlasitá kritička současné hlavy Spojených států Donalda Trumpa.

„Je to ale velmi milý člověk a je vidět, jak se Georgeovi změnila osobnost, jak se s manželkou usadil, jak o ní krásně mluví. Vždy říkám, že je dobrým znamením, když někdo o partnerovi hodně mluví, on Amal zbožňuje,“ dodala Julianne v rozhovoru pro magazín You.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související