Herečka Amber Heard: Nejsem homosexuální, bisexuální ani heterosexuální

Velikost textu: AAA

18. 11. 2017

Herečka Amber Heard se loni zapsala do paměti čtenářů bulváru svým skandálním rozvodem s Johnnym Deppem. Utekla od něj s tím, že ji hrubě fyzicky napadal. Jednatřicetiletá kráska před hollywoodským kolegou žila se ženou, a i když po Johnnym přešla k jinému muži, stále nevylučuje vztah se ženami. Definovat svou orientaci ale odmítá, necítí se být žádnou ze známých kategorií určovaných odborníky.

„Neidentifikuji se s ničím. Jsem člověk. Jsem, kým jsem. Stalo se, že jsem randila s ženou a lidé si mě začali fotit, když jsme spolu šly z večeře do auta. Držela jsem ji za ruku a uvědomila si, že mám dvě možnosti. Buď se jí můžu pustit, a když se mě budou ptát, můžu říct, že můj soukromý život je můj soukromý život. Nebo se nepustím a budu pánem situace,“ svěřila Amber magazínu Allure.

Každopádně označení lesbička, gay, bisexuál, transgender či queer jsou pro ni příliš omezující. A necítí se být příslušnicí žádné této kategorie.

„Nikdy jsem se k jiné orientaci nepřiznala. Nikdy jsem to neudělala. Je to omezující, nálepka LGBTQ. Mělo to svou funkci, zaštiťovalo to odstrkované minoritní lidi, jejichž práva byla popírána, ale dnes to ztrácí svou účinnost, protože lidská přirozenost má své jemné nuance,“ dodala Heard.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související