Elon Musk: Rozchod s Amber Heard byl pro mě velmi tvrdý

Velikost textu: AAA

20. 11. 2017

Když se letos na jaře Elon Musk a Amber Heard rozcházeli, prezentovala to média jako chladné odstřihnutí ze strany šéfa automobilky Tesla. Jenže zakladatel kosmické společnosti SpaceX tvrdí, že se s ním Amber rozešla možná ostřeji než on s ní. A že to pro něj byla tvrdá a bolestná zkušenost.

„Prostě jsem se s přítelkyní rozešel. Bolelo to hrozně. No, ona se se mnou rozešla víc, než já jsem se rozešel s ní, řekl bych,“ přiznal šestačtyřicetiletý miliardář v rozhovoru pro Rolling Stone.

Musk také v rozhovoru přiznal, že neumí být sám. Usínat v prázdné posteli je pro něj největším utrpením.

„Nikdy jsem nechtěl být sám. To je to, co bych řekl už jako dítě, nechci být sám. Nikdy nebudu šťastný bez partnerky. Jít sám do postele mě zabíjí. A není to tak, že bych netušil, jaké to je, být ve velkém prázdném domě, kdy se vaše kroky odrážejí ve velké hale a není tam nikdo jiný, nikdo neleží na polštáři vedle vás. Do prdele! Jak si v takové situaci pomáháte, abyste se cítili šťastní? Je tu někdo, s kým bych podle vás mohl randit? Pro mě je ale těžké vůbec se s někým potkat. Hledám totiž dlouhodobý vztah. Nehledám sex na jednu noc. Hledám vážného společníka nebo spřízněnou duši, něco takového,“ dodal Elon.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související