James Franco: Lituju svého uvádění Oscarů s Anne Hathaway

Velikost textu: AAA

20. 11. 2017

James Franco lituje několika počinů své kariéry v Hollywoodu. Nejvíc prý ale možnosti uvádět Oscary v roce 2011. Na předávání cen se objevil s Anne Hathaway, ale jejich večer nesklidil uznání. Naopak. Dvojici nevycházely vtipy, nefungovala mezi nimi jiskřivá energie a večer byl kriticky zhodnocen jako jeden z nejnudnějších a nejtrapnějších posledních padesáti let. Tvrdá kritika Jamese mrzí dodnes a lituje, že na nabídku stát po boku Anne v kině Dolby přijal.

James byl zrovna toho roku nominován na nejlepší herecký výkon v hlavní roli za snímek 127 hodin. Jenže sošku si nakonec odnesl Colin Firth za roli krále Jiřího VI. v Králově řeči.

„V tu chvíli jsem si to obhajoval myšlenkou, bude to dobrý experiment, bude to zvláštní. Jedna má část se necítila dobře kvůli tomu, že jsem byl nominován, ale také jsem měl strach z toho, že to nevyjde, protože všichni mluvili o Colinu Firthovi. Víte, neměl jsem to tehdy dělat. Upřímně, myslím, že největší kritika mé osoby se týkala toho, že jsem vypadal, že jsem buď sjetý, nebo bez energie. V hlavě jsem se snažil být pořád tím klidným v komické dvojici. Ale myslím, že jsem to přeháněl a byl spíš jako mrtvola,“ přiznal Franco v rozhovoru pro magazín Variety.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související