Svatba roku! Serena Williams se provdala v pohádkových šatech z Krásky a zvířete (VIDEO)

Velikost textu: AAA

20. 11. 2017

Americká tenistka Serena Williams je od čtvrtečního večera vdanou paní. Vzala si snoubence Alexise Ohaniana v Centru moderního umění v New Orleans. Veselka se nesla v duchu pohádky Kráska a zvíře. Šaty jí navrhovala Sarah Burton z módního domu Alexander McQueen. Tato designérka připravila šaty rovněž na svatbu prince Williama a Kate Middleton.

Po sňatečním obřadu se svatebčané odebrali do hotelu Ace, kde se šest hodin jedlo a pilo. Serena do svatby zapojovala také svou teprve dvouměsíční dcerku Alexis, s níž pózovala na řadě snímků.

Williams během svatby dokázala, že si potrpí na luxusní módu. Po uzavření sňatku se převlékla do další nákladné róby, tentokráte z módního domu Versace. A svatebčanům v ní s manželem zatančili do rytmů pohádkové melodie Tale As Old As Time z filmu studia Disney Kráska a zvíře.

Ačkoli před dvěma měsíci rodila, je Serena v plné kondici, což dokázala tím, že svatební oslavu protáhla ze čtvrtka přes pátek až do sobotních ranních hodin.

Na svatbu Williams pozvala řadu slavných tváří, mezi nimi vynikaly Eva Longoria, Anna Wintour, Beyoncé či kolegyně Caroline Wozniacká.

„Alexis si přál, aby byla svatba v New Orleans. Je to jeho nejoblíbenější město hned po Brooklynu. Je tu cítit silný evropský vliv, je to zábavné město se skvělým jídlem. Miluje zdejší energii,“ svěřila Serena magazínu Vogue.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související