Elton John si chce rok 2018 užít bez práce

Velikost textu: AAA

21. 11. 2017

Zdá se, že čtyřicet dní před koncem roku má Elton John své předsevzetí pro rok 2018 definováno. Podle manžela Davida Furnishe hodlá zvolnit a v následujících dvanácti měsících méně pracovat a více odpočívat a věnovat se výchově dvou malých synů. Sedmdesátiletý hudebník má přitom stálou scénu v Las Vegas.

„Rozhodně hodlá zvolnit na své scéně v Las Vegas, takže bude mít pár koncertů v únoru a pak až v květnu. Budeme také natáčet akční muzikálovou fantasy verzi Eltonova životního příběhu, bude se to jmenovat Rocket Man, to půjde do produkce příští rok. Myslím, že má pocit, že si musí oddechnout, potřebuje trochu zvolnit a vzít si pauzu,“ prohlásil Furnish.

Elton přitom letošní rok pojal jako rok velkých oslav. Před svými sedmdesátými narozeninami, které měl 25. března, prohlásil: „Někteří lidé nemají rádi své narozeniny, neradi je slaví, nechtějí o nich ani mluvit, a já jsem si vždy své narozeniny náramně užíval. Tento rok je skvělým rokem, je to pětadvacet let od založení mé nadace AIDS, padesát let spolupráce s Berniem (Taupinem) a sedmdesát let mého života. Je hezké slavit věci. Život je úchvatný.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související