Jennifer Lawrence otevřeně promluvila o svém rozchodu. Svedla ho na neúspěch filmu!

Velikost textu: AAA

1. 12. 2017

Herečka Jennifer Lawrence si povídala s kolegou Adamem Sandlerem o filmových kritikách a také o těch nelichotivých k jejímu poslednímu filmu matka!, na němž pracovala se svým už bývalým partnerem Darrenem Aronofskym. Ten snímek režíroval a také napsal. Proto ho velmi zdrtilo, že kritika snímek odsoudila. Právě tyto stresy nakonec nepřežil vztah s Jennifer.

Lawrence během rozhovoru se Sandlerem tvrdila, že kritiky normálně nečte. „Pouze když jsou dobré, udělám výjimku,“ dodala.

Normálně to prostě nechám plavat. Ale při randění s režisérem to bylo jiné, protože, jde o to, že jste na společném propagačním turné, vrátíte se do hotelu a poslední věc, o čem chci mluvit nebo na co chci myslet, je ten film. On se vrátí z turné a chce mluvit jenom o tom,“ vyprávěla dále Jennifer, z čehož vyplynulo, že negativní kritiky k filmu matka! ve vztahu s Darrenem neustáli.

Ale chápu to, je to jeho dítě. Napsal to. Vytvořil. Režíroval. Takže jsem měla dvojitou práci, protože jsem musela být podporující partnerka, ale zároveň jsem pořád žádala, mohli bychom pro všechnu boží lásku chvíli nemyslet na matku!? Aspoň na veteřinu?!“ vyprávěla dále oscarová hvězda.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související