Tom Hanks: Predátoři jsou v Hollywoodu absolutně všude

Velikost textu: AAA

4. 12. 2017

Herec Tom Hanks se prý ani trochu nediví současné vlně odkrývání sexuálních skandálů v Hollywoodu. Za svou více než třicetiletou kariéru v tomto světě totiž zjistil, že sexuální predátoři číhající na své oběti jsou tam úplně na každém kroku.

„Existuje spousta důvodů, proč se lidé tímto živí. Natáčení filmu je životní zážitek, který vám dokáže přivodit nesmírné množství radosti. Můžete potkat člověka, do něhož se zamilujete, můžete se nasmát tak, že vám praskne hlava. To jsou ty dobré věci. Ale můžou se dít také špatné věci. Jsou tam někteří lidé, kteří jdou do toho oboru, protože si užívají moc. A nejmocněji se pak cítí, což je důvod, proč tam jsou, když můžou útočit na někoho, kdo je pod nimi, a nemyslím tím teď jen sexuální útoky. Predátoři jsou tam prostě úplně všude,“ svěřil Tom v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

Jednašedesátiletá hvězda filmu Forrest Gump je ale optimistická.

„Někdo řekl, je už příliš pozdě na změnu? Ne, není nikdy pozdě. Nikdy není moc pozdě naučit se novému chování. A to je zodpovědnost každého, kdo chce postupovat podle etického profesního zákoníku,“ dodal Hanks.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související