Pink odmítá svým potomkům vnucovat pohlaví

Velikost textu: AAA

6. 12. 2017

Zpěvačka Pink odmítá svým potomkům vnucovat jakýkoli pohlavní koncept. Své dvě děti nechce ovlivňovat genderovými koncepty a hodlá jim nechat svobodu v tom, s kterým z pohlaví se budou identifikovat. Americká hvězda má s manželem Careym Hartem šestiletou Willow a ročního Jamesona. Starší „dcera“ přitom nedávno vyjádřila touhu provdat se za Afričanku.

„Jsme domácnost bez nálepek. Minulý týden mi Willow řekla, že si jednou vezme Afričanku. A já jsem reagovala, to je skvělé, můžeš mě pak naučit, jak se vaří africká kuchyně? A ona odpověděla, jistě, mami, ale budeme žít s tebou, než nám dodělají dům. Tak říkám, do predele, a kdo si myslíš, že jsi? Kdo to jako všechno zaplatí, mimochodem?“ svěřila osmatřicetiletá Pink.

Zpěvačka věří, že celá společnost bude časem víc genderově neutrální a velmi ji potěšilo, když ve školce objevila bezpohlavní toalety.

„Byla jsem ve škole a byla tam před školkou toaleta, genderově neutrální – kdokoli. Byly tam obrázky různých tvarů. Tak jsem si to vyfotila a napsala k tomu: Pokrok. Myslím, že to bylo úžasné. Miluju, když děti o tomhle vedou konverzace,“ svěřila Pink magazínu Sunday People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související