Matka Eltona Johna zemřela pár měsíců poté, co se udobřili

Velikost textu: AAA

6. 12. 2017

Zpěvák Elton John je zdrcený. Jeho matka Sheila Farebrother, s níž několik let kvůli rozepřím vůbec nekomunikoval, zemřela v pondělí 4. prosince ve věku dvaadevadesáti let. Zprávu se britský hudebník dozvěděl několik měsíců poté, co se s ní udobřil. „Viděl jsem ji naposledy minulé pondělí. Děkuji ti za vše. Budeš mi chybět,“ napsal Elton na Instagramu, jeho prostřednictvím o rodinném zármutku informoval fanoušky.

Elton s matkou Sheilou nekomunikoval vůbec devět let. Nevídali se, protože nesouhlasila s jeho manželstvím s Davidem Furnishem a vyjadřovala se kriticky také k tomu, že si nechal zplodit náhradní matkou dva syny.

Zpočátku kariéry byla Sheila jeho velkou oporou, později se ale začali hádat kvůli různým přátelům a také manželovi Davidovi. Farebrother si během oslav devadesátin postěžovala, že jí syn nepopřál. Aby ho zostudila, nechala si na oslavu výročí přivést Eltonova dvojníka.

Vztahy se normalizovali letos na jaře a Elton Sheile veřejně popřál ke Dni matek.

„Je velmi smutné, že musím přiznat, že moje matka dnes ráno zemřela. Viděl jsem ji zrovna minulé pondělí a jsem v šoku. Bezpečnou cestu, mámo. Děkuji ti za vše. Budeš mi velice chybět. S láskou, Elton,“ vzkázal hudebník na sociální síti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související