Olympijský skokan do vody Tom Daley: Mé manželství rozhodně není ideálním

Velikost textu: AAA

6. 12. 2017

Jen půl roku po svatbě prohlásil britský olympijský skokan do vody Tom Daley, že jeho manželství s hollywoodským scenáristou Dustinem Lancem Blackem nepatří rozhodně mezi ta ideální a má vážné problémy. Manželé se totiž nevídají třeba i pět týdnů a zažívají opravdu těžké časy.

„Náš vztah je dalek dokonalosti. Zažili jsme opravdu těžké časy a problémy. Například jsme od sebe byli vzdáleni na velmi dlouhou dobu, on byl v Los Angeles, já žiju v Londýně. Trávili jsme někdy i pět týdnů jeden bez druhého. A to je něco, co bylo opravdu velmi těžké a museli jsme ve svých životech podniknout ohromné a dramatické změny, abychom byli schopni žít společně a vídat se pořád. Takže to není žádná klidná plavba,“ přiznal Tom.

Tom a Dustin před svatbou přiznali, že právě kvůli delším časovým úsekům odděleného života si byli nevěrní a dokonce se na nějaký čas rozešli.

„To bylo tou vzdáleností. Není to tak, že bych se s někým někdy osobně potkal. Je mi dvaadvacet, a když s někým mluvíte přes sociální sítě, je to tak, jak to je. Nebylo v tom nic víc. Je to vtipné. Nikdy jsme se fyzicky nepotkali. Nikdy. Tohle už se nikdy nestane, protože se budeme brát. Datum máme stanoveno,“ tvrdil Daley o své nevěře v interview pro deník The Sun.

Nicméně před svatbou už Tom i Lance hovořili jen o tom nádherném zamilování, které je před čtyřmi roky potkalo.

„S Lancem jsme prošli nějakým časem v odloučení a pak se zase dali dohromady a uvědomili si, že jsme pro sebe těmi pravými. Jsme spřízněné duše, a jediný způsob, jak se k tomu vrátit zpět, byla cesta upřímnosti, otevřenosti a sdílení všeho, co se stalo v době, kdy jsme byli od sebe. Nemyslím si, že jsem provedl něco víc nebo míň než jiný dvaadvacetiletý člověk. S Lancem máme tak silné propojení, že je pro nás opět nejdůležitější upřímnost a otevřenost,“ tvrdil Daley těsně před svatbou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související