Cate Blanchett: Je přirozené občas v životě něco totálně po...

Velikost textu: AAA

6. 12. 2017

Herečka Cate Blanchett umí sáhnout po drsnějším slovíčku, když se v interview s novináři rozhovoří o svých hodnotách a životní filozofii. Australská hvězda přitom teď vyjevila svůj názor, že člověk občas může něco totálně posrat, protože i to patří k životu zdravého člověka.

„To je marketingový mýtus udržovat ženy v nedobrém pocitu ze sebe sama, paradoxně. Ale nastanou chvíle, kdy svým dětem, svým přátelům říkám, omlouvám se, dneska jsem úplně mimo. Omluva pak trvá dlouho, minimálně tak dlouho, dokud se nesnažím to celé v budoucnosti podělat. Ale to je taky součást života posrat to, pak se zvednout z podlahy a jít zase dál. Ale soukromý život a kariéra, vlastně se je nesnažím vyvažovat, jinak by to byl hrozný zmatek. Dnes jsem si nedělala vlasy ani make-up, víte. Ale taky jsem se neretušovala,“ svěřila Cate magazínu Stella.

Osmačtyřicetiletá oscarová hvězda má s manželem Andrewem Uptonem šestnáctiletého Dashiella, třináctiletého Romana, devítiletého Ignatia a dvouletou Edith. Blanchett také vtipně komentovala to, jak se z ženy závislé na luxusním oblečení stala praktická matka.

„Miluju nádherné oblečení, ale poté, co jsem čekala první dítě, zvracela jsem hodně, každou hodinu jsem se pozvracela, tak mi došlo, že se musím zbavit veškerého oblečení, co lze čistit jen suchou cestou, protože by mě to stálo majlant!“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související