Pink a Christina Aguilera natočily duet

Velikost textu: AAA

8. 12. 2017

Spoluprací na písni chtějí zřejmě ukončit šestnáctileté neshody a veřejné útoky zpěvačky Pink a Christina Aguilera. Starší z nich nedávno prohlásila, že už jsou delší dobu kamarádky. A podle Pink to má brzy prokázat také hudební překvapení, které spolu tajně nahrály.

Pink a Christina si neporozuměly profesně při natáčení písně Lady Marmalade pro film Moulin Rouge. Po skončení práce na hitu z roku 2001 se rozhádaly a patnáct let spolu nemluvily.

„Nahrály jsme spolu duet pro její album a já zatím nevím, kdy ho vydá, ale je naprosto úžasné. Nahrály jsme to spolu už před dvěma roky, takže si nepamatuji už název, ale je to skutečně úžasná skladba,“ svěřila teď Pink deníku The Sun.

Bulvár se přitom pokusil nedávno spor mezi Christinou a Pink znova rozdmýchat. Vystřihl z předávání cen American Music Awards obličej Pink, která se podivně šklebila, když Christina zpívala hit Whitney Houston. Osmatřicetiletá hvězda to ale velmi rychle poslala k ledu.

„Christina to dnes v noci zatraceně dobře podala při zpěvu jedné z našich nejoblíbenějších zpěvaček. Mluvím o Whitney a jsem naprosto ohromena Christininým talentem,“ vzkázala Pink.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související