Představitel Rona Weasleyho si sledování filmů o Harrym Potterovi vůbec neužívá

Velikost textu: AAA

7. 12. 2017

Herec Rupert Grint je po Danielu Radcliffovi a Emmě Watson třetí tváří, kterou si člověk ihned asociuje s filmy o Harrym Potterovi. Od prvního do posledního dílu v nich totiž ztvárňoval čaroděje Rona Weasleyho. Britský zrzek ale dnes přiznává, že tyto výsledky jeho práce nepatří k oblíbeným, na které se touží dívat. Naopak sledování těchto filmů si neužívá ani trochu.

„Myslím, že když v něčem jsem, tak se to tím pro mě ničí… Nemůžu si užívat sledování Harryho Pottera, ne jako fanoušek, to není to stejné!“ přiznal Rupert magazínu Heat.

To ale neznamená, že si plně uvědomuje, kým se díky filmům stal.

„Dopadl jsem tak, že se většinu dní musím fotit pro selfie fotky, ale nikdy mi to nevadilo, když to lidem udělalo radost, ačkoli nenávidím, když mě lidé fotí bez požádání. Bylo to velmi vzrušující, když mi bylo jedenáct nebo dvanáct, ale začalo mě to štvát, když jsem začal dospívat. Někdy si přeju být neviditelný,“ dodal devětadvacetiletý Rupert, který prý sice kamarádí s Danielem a Emmou dodneška, ale dávno vzdali snahy vyjít si ve třech na pivo do veřejné hospody. Raději se scházejí v soukromí, aby si mohli užít jeden druhého.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související