Angelina Jolie: Filmem u moře jsem chtěla zlepšit vztah s Bradem

Velikost textu: AAA

7. 12. 2017

Herečka Angelina Jolie před dvěma roky natáčela film U moře. Jako režisérka do hlavních rolí obsadila sebe a manžela Brada Pitta. Tehdy si myslela, že to pomůže jejich vztahu a zlepší komunikaci mezi nimi. Jenže nepomohlo a po natáčení se v září 2016 rozešli a zažádali o rozvod.

„Potkali jsme se při spolupráci a pracovalo se nám spolu dobře… Chtěla jsem, abychom vytvořili společně něco seriózního… Myslela jsem si, že by to byl dobrý způsob, jak bychom mohli komunikovat. A svým způsobem se to stalo, svým způsobem jsme se naučili některé věci. Ale také v tom byla zřejmě nějaká těžkost, která přetrvávala a která nesouvisela s tím filmem. Bylo to něco, s čím jsme se potýkali… věci se dějí z různých důvodů a věci… proč jsme napsala zrovna takovou věc? Proč jsme se cítili zrovna takto, když jsme to natáčeli? Nejsem si tím jistá,“ svěřila Angelina magazínu Hollywood Reporter.

S Bradem se do sebe zamilovali v roce 2005 při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. On tehdy odešel od manželky Jennifer Aniston a s Angelinou si pořídil šest potomků, z toho tři adoptivní.

„Během desetiletého období jsem přišla o matku. Prodělala jsem mastektomii a také jsem se bála rakoviny vaječníků a také o ně přišla, jiné věci se děly, které se v životě dějí a jimiž procházíte. Umělecké dílo může být něčím léčivým nebo něčím, co je těžké. Nevím. Jsem ráda, že jsme ten film točili, protože jsme prozkoumali spolu různé věci. Ať to bylo cokoli, zřejmě to nevyřešilo určité problémy, ale komunikovali jsme díky tomu o něčem, co jsme spolu potřebovali probrat,“ dodala Angelina.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související