Hugh Jackman: Odmítl jsem hrát Jamese Bonda po Pierci Brosnanovi

Velikost textu: AAA

11. 12. 2017

Pierce Brosnan patří v dějinách Jamese Bonda rozhodně k nezapomenutelným představitelům. I když mu vyčítali, že zrovna jeho ztvárnění je příliš přitažené za vlasy a dělá si z agenta 007 legraci. Právě tato povaha scénářů a image Bonda odradila australského herce Hugha Jackmana. Jemu nabídli roli po Brosnanovi, když ji odmítl, dostal se na řadu Daniel Craig.

„Zrovna jsem měl natáčet film X-Men 2 a volal mi můj agent a ptal se, jestli mám zájem o Bonda. Měl jsem pocit, že v tu dobu zrovna scénáře byly příliš neuvěřitelné a šílené a měl jsem pocit, že chci, aby byly trochu zemitější a reálnější. A jejich odpověď tedy byla, nemusíš nic říkat, stačí, když podepíšeš smlouvu. Ale já jsem se obával, že mezi Bondem a X-Meny nebudu mít na nic jiného už čas,“ přiznal teď Hugh v rozhovoru pro magazín Variety.

A tak svět díky tomuto rozhodnutí zná Jackmana jako vlkodlaka Wolverina a užívá si jako Bonda právě Daniela Craiga. Ten se v pětadvacáté bondovce představí světovou premiérou 8. listopadu 2019.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související