Boubelatá dcera Davida Hasselhoffa ukázala objemné poprsí v kampani proti vyzáblým

Velikost textu: AAA

14. 12. 2017

Pětadvacetiletá dcera herce Davida Hasselhoffa se ukázala polonahá v magazínu SLiNK. Hayley je ženou plných tvarů a pro časopis nafotila sérii snímků ve spodním prádle, aby prý ukázala, že i boubelky můžou být sexy. Mladší potomek hvězdy seriálu Pobřežní hlídka chce kampaní zvedat sebevědomí ženám plných tvarů.

David má s bývalou manželkou Pamelou Bach krom pětadvacetileté Hayley ještě o dva roky starší Taylor Ann. Hayley se přitom modelingu věnuje od čtrnácti let, ale brzy se přestala trápit dietami a etablovala se mezi kráskami nadměrné velikosti.

Přehlídky tak chodila jako hlavní hvězda Týdne módy Pulp v Paříži či Britského týden módy nadměrných velikostí Plus Size.

„Jsem nadšená, že se můžu představit na obálce magazínu SLiNK. S tímto časopisem jsem spolupracovala na mnoha projektech v minulosti a uchovávám si je v srdci jako velmi cenné. Je důležité, že existuje magazín, jehož hlavním cílem je sebevědomí z vlastního těla, móda a plnoštíhlá postava. Focení na obálku ve spodním prádle mi dodalo velký pocit síly. Jako ženy musíme svá těla milovat pro vše, co nám poskytují, nejen pro to, jak se prezentují navenek,“ prohlásila Hasselhoffová v rozhovoru pro SLiNK.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související