Harry Styles okouzlil slavného režiséra, protože má údajně staromódní obličej

Velikost textu: AAA

21. 12. 2017

Harry Styles se sice prosadil nejprve jako zpěvák, ale od dětství touží být velkou filmovou hvězdou. Možná právě to, že je světovou superstar díky skupině One Direction, mu cestu do Hollywoodu usnadnilo. Filmaři ale tvrdí, že se prosadil svým talentem na konkursech a o protekci nejde. První velkou roli dostal ve válečném velkofilmu Dunkirk. Režisér Christopher Nolan tvrdí, že Harryho do svého díla angažoval kvůli velmi staromódnímu obličeji.

„Má totiž staromódně vypadající obličej… takový ten obličej, který vás donutí si myslet, že v tom období mohl žít. Harryho postava je velmi nepřitažlivá. Není to lichotivá role,“ svěřil Nolan deníku The Mail.

I když má Harry obličej staromódní, pro miliony dívek, žen i mužů je neodolatelný. A přitahuje i některé heterosexuály.

„Harry přišel na pár našich koncertů, myslím, že jsem mu řekl stejnou věc, o tom jiskření mezi členy skupiny One Direction. Nepamatuji se přesně, byl jsem příliš okouzlený jeho střihem vlasů. Řekl jsem: ‚Byl jsem si dosud docela jistý, že jsem heterosexuál.‘ Úplně jsem z něj zrudl,“ svěřil zpěvák Chris Martin v rozhovoru pro BBC Radio 1 před třemi roky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související