Dustin Lance Black je v manželství s mužem, kterého vůbec nezná

Velikost textu: AAA

28. 12. 2017

Oscarový scenárista Dustin Lance Black oslaví první Vánoce s Tomem Daleym jako jeho manžel. Vzali se letos v květnu a třiadvacetiletý britský olympionik nedávno přiznal, že to není manželství zrovna hladce probíhající. Před svátky se vyjádřil také autor scénáře k filmu Milk a prohlásil, že uzavřel sňatek s mužem, kterého ještě stále vůbec nezná.

Jsme teď spolu už téměř pět let a pořád na něm objevuju nové věci a cítím se opravdu velmi šťastný, že tomu tak je. Neustále se vlastně obnovuje náš vztah a tohle jsem tedy niky nezažil. Je to skutečně velmi vzrušující. Víte, určitě nejsme dva dokonalí lidé. Hádáme se. Ačkoli když se hádáme, jsme velmi, velmi tiší. A oba víme, že máme problém, jeden, nebo druhý! Ale rozhodně nic neděláme proto, abychom se zalíbili veřejnosti,“ svěřil Black v rozhovoru pro Gay Times.

„Náš vztah je dalek dokonalosti. Zažili jsme opravdu těžké časy a problémy. Například jsme od sebe byli vzdáleni na velmi dlouhou dobu, on byl v Los Angeles, já žiju v Londýně. Trávili jsme někdy i pět týdnů jeden bez druhého. A to je něco, co bylo opravdu velmi těžké a museli jsme ve svých životech podniknout ohromné a dramatické změny, abychom byli schopni žít společně a vídat se pořád. Takže to není žádná klidná plavba,“ přiznal Tom v hovoru o manželství deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související